«منتون J. ماتیوز» نقاش، تصویر گر، موزیسین

«منتون J. ماتیوز» نقاش، تصویر گر، موزیسین

برای معرفی منتون(Menton J. Matthews III) که همچنین با عنوان های Avis و Saltillo هم شناخته می شود از متن وبلاگ “یزدان محمدجانی” در ستایش این هنرمند برجسته شروع میکنیم:

☑️”منتون یکی از نابغه های معاصر دنیای موسیقی است. او از آن دسته روانی هاییست که همه نوع سازی راست کارش است : پیانو، ویالن سل، گیتارالکتریک، ویالن، گیتار بیس، بانجو، ویولا و انواع ادوات موسیقی الکترونیک. در آلبوم Ganglion منتون از همه عناصر موسیقیایی کمک می گیرد تا یک بازی تمام عیار را با مغز شما شروع کند.
تک نوازی های دیوانه وار ویالن، نواهای آکوستیک آمیخته با الکترونیک، بیت های پائین تریپ هاپ در اغلب قسمت های آلبوم در نهایت یک آلبوم سراسر احساس را به شنونده عرضه می کند.پایان”

☑️از دیدی دیگر
اگر طعم کار های “کافکا” و “صادق هدایت” را چشیده باشید طعم موسیقی حیرت انگیز و مرموز او هم شما را به سمت همان ظلمت واقعیت تلخ زندگی اما امید بخش کافکا و هدایت می برد. این بازی ذهنی تا جایی پیش می رود که به شما می فهماند این موزیک ها در کل جهان هستی منحصر به فرد و کاملا بی مانند هستند اما لزوما نه اینکه حتماً گوش نواز باشند بلکه فقط بی مانند.

Gandalf The Grey by Menton 3

Gandalf The Grey by Menton 3

در ادامه برای معرفی کارهای او با دوتا از ترک های آلبوم Ganglion شروع می کنیم یعنی” ۰۰۲ F#m ” که در اوج سادگی و ” A Necessary End ” که با ویولن به اوج می‌رسد.

 

۰۰۲ F#m دانلود

A Necessary End دانلود

Albums: Monocyte, Ganglion, Monocyte: The Lapis Coil

JoinUs
کیاکسارگ گودرزی

-

مطالب مرتبط

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/introduc/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399
دیدگاه بگذارید